Edit Content

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Smart Management, ul. Syta 106D 02-987 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

SMART Team

Wdrożenie metody zarządzania angażującej zespół lub organizację do osiągania super-ambitnych celów biznesowych

Wielu menedżerów mogłoby osiągać znacznie ambitniejsze cele

gdyby nie to, że ich pracownicy:

Pomagamy menedżerom zmienić to od zaraz i osiągać więcej, niż wydawało im się możliwe. 

Chcesz sprawdzić, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy.

Nie masz czasu na szkolenia menedżerskie?

Potrzebujesz od zaraz zmobilizować swój zespół lub całą organizację i sprawić by ludzie zaangażowali się i skoncentrowali wysiłki na Twoich najważniejszych celach? Nie możesz czekać aż menedżerowie opanują nowe umiejętności, a potem sprawdzać, jak szybko – jeśli w ogóle – uda im się zastosować je w praktyce?

Wdrożenie metody SMART Team zapewnia widoczne efekty już w ciągu kwartału.

Metoda SMART Team to uporządkowane podejście do angażowania zespołów biznesowych i zwiększania ich skuteczności, które daje powtarzalne rezultaty. Przekonało się o tym już wiele globalnych marek, ale także lokalnych firm z całego świata. Chcesz sprawdzić, jak możesz osiągnąć podobne rezultaty?

Kiedy awansowałem na CEO w ogólnopolskiej sieci restauracji, firma od kilku lat była na stracie, a mi brakowało autorytetu wśród członków zarządu. W ciągu roku, wyszliśmy na 7,5 mln zysku. Metoda SMART Team wsparta executive coachingiem działa. Polecam.

Maciej, CEO rodzinnej sieci restauracji
koncentrowują wysiłki na najważniejszych celach swojego szefa
rozumieją je i dostrzegają w nich swoją przyszłość
biorą za nie odpowiedzialność i realizują je z zapałem
identyfikują problemy i znajdując rozwiązania, nie angażując szefa bez potrzeby
proponują cele ambitniejsze niż oczekiwania przełożonych

W efekcie zespoły i całe organizacje odnotowują wzrost wydajności nawet o 30% w skali roku. Ich liderzy redukują własne zaangażowanie w działania operacyjne i koncentrują się na rozwoju biznesu i strategii.

Chcesz osiągnąć podobne rezultaty w swojej organizacji? Umów się na konsultację.

Kieruję hospicjum. Przez lata nasza działalność opierała się na pracy wolontariuszy, na wszystko brakowało nam pieniędzy, nowe inicjatywy się ślimaczyły. Kiedy wdrożyłam SMART Team, w ciągu roku zwiększyłam sumę pozyskanych darowizn z 300 000 zł do 1 300 000 zł. Zatrudniłam fachowców na pełen etat i… dzisiaj działamy na nieporównywalnie większą skalę i szybko się rozwijamy.

Anna, szefowa fundacji ze Śląska

SMART Team obejmuje:

Warsztaty strategiczne (2 dni)

Wszyscy członkowie zespołu, wraz z szefem i pod kierunkiem konsultanta SMART Team:
● formułują roczny, strategiczny cel dla zespołu
● odkrywają, jakie sposoby działania wspierają ich, a jakie blokują we wspólnym osiąganiu celów
● rozbijają roczny cel na inicjatywy i obszary oraz przypisują lidera do każdego z nich
● planują kwartalne rezultaty, jakie chcą osiągnąć oraz miesięczny plan działań do wykonania
● ustalają metody i terminy monitorowania postępów w realizacji planów

comiesięczne spotkania statusowe (2h)

Konsultant SMART Team początkowo wyręcza szefa zespołu w ich prowadzeniu, by mógł stopniowo się w tym usamodzielniać. Dzięki temu rezultaty zespołu poprawiają się zanim jeszcze jego menedżer opanuje nowe umiejętności i utrwali nawyki. Zespół spotyka się co miesiąc, żeby:
● sprawdzić postępy w realizacji poszczególnych inicjatyw i celów
● podzielić się wnioskami z osiągnięć i rozczarowań, wymienić najlepszymi praktykami i wnioskami na przyszłość
● zaplanować zadania na kolejny miesiąc dla poszczególnych osób, przybliżające zespół do realizacji rocznego celu strategicznego

platformę online pomagająca zespołowi oraz jego szefowi monitorować postępy w realizacji inicjatyw i celów, a także przygotowywać się do comiesięcznych statusów

Chcesz sprawdzić, czy i w jaki sposób program SMART Team może poprawić wyniki Twojego zespołu lub organizacji? W jaki sposób można go dopasować do Waszych aktualnych potrzeb? 

Spotkajmy się i omówmy to szczegółowo.

Prowadziłem moją firmę przez ponad 20 lat, zatrudniałem prawie 200 osób, przyszłość mojej rodziny zależała od trwałości tego biznesu, a ja… byłem już tym zmęczony i wypalony. Spróbowałem przekazać firmę pod zarząd najlepszej z moich menedżerek i wycofać się. Po 2 miesiącach znowu siedziałem po nocach w biurze i gasiłem pożary. Dopiero dzięki podejściu SMART Team wyzwoliłem się z roli prezesa – odzyskałem swoje życie prywatne, zacząłem nadzorować firmę, zamiast kierować nią operacyjnie, a wyniki mojej organizacji nigdy nie były lepsze, pomimo pandemii.

Roman, właściciel firmy produkcyjnej

Wahasz się, czy wdrożenie metody SMART Team to rozwiązanie dla Ciebie na teraz? Potrzebujesz dowiedzieć się więcej, żeby móc podjąć decyzję?

Śmiało, umów się z nami na bezpłatną konsultację!

Odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy, jak nasi klienci poradzili sobie z wyzwaniami podobnymi do tych, z którymi się teraz mierzysz