Edit Content

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Smart Management, ul. Syta 106D 02-987 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

SMART Manager

Szkolenie dla menedżerów, którzy chcą osiągać super-ambitne cele biznesowe

SMART Manager

Wielu menedżerów wpada w pułapkę: próbują pracować ciężej, żeby osiągnąć więcej.

Choć w dobrej wierze wyręczają swoich ludzi, prędzej czy później okazuje się, że naprawdę ambitne cele są poza ich zasięgiem. Że sił jednego człowieka nie wystarczy, żeby ciągnąć cały zespół w kierunku celu. 

Uczymy menedżerów, jak mogą angażować swoje zespoły do realizacji super-ambitnych celów.

Po udziale w szkoleniu SMART Manager, widzę znaczący wzrost efektywności mojego zespołu. Teraz wysiłki zespołu są zawsze precyzyjnie ukierunkowane na cele organizacji, a pracownicy sami aktywnie angażują się w rozwiązywanie problemów. To szkolenie pomogło moim pracownikom stawić czoła wyzwaniom i osiągać rezultaty, które znacząco przekraczają oczekiwania zarządu. Jako menadżer, jestem wdzięczny za narzędzia i strategie, które poznałem podczas tego kursu. Polecam je każdemu, kto pragnie stać się SMART Managerem.

Mariusz, CEO w branży serwisu elektronicznego

SMART Manager

SMART Manager to uporządkowane podejście do angażowania zespołów biznesowych i zwiększania ich skuteczności, które daje powtarzalne rezultaty. Przekonało się o tym już wiele globalnych marek, ale także lokalnych firm z całego świata

Chcesz sprawdzić, jak możesz osiągnąć podobne rezultaty?

Pracownicy

Jeśli widzisz, że możesz osiągać znacznie ambitniejsze cele niż teraz, tyle że Twoi pracownicy:

…możemy Ci pomóc.

Wybierz termin bezpłatnej konsultacji. 

Weź udział w szkoleniu i naucz się osiągać wspólnie ze swoimi ludźmi więcej, niż dzisiaj wydaje Ci się możliwe.

Jako szef logistyki miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu SMART Manager. To doświadczenie przyczyniło się do znaczącej poprawy efektywności naszych operacji logistycznych. Teraz zespół pracuje w sposób zdecydowanie bardziej zorganizowany, a pracownicy często sami wnoszą cenne pomysły do rozwiązywania problemów. Rezultaty, jakie osiągamy, są imponujące i znacznie przewyższają oczekiwania w naszej branży. Szkolenie SMART Manager to nieoceniona inwestycja w rozwój kierownictwa spółki.

Damian, Supply Chain Manager, branża budowlana

Skorzystaj ze szkolenia SMART Manager i naucz się:

Prowadzić warsztaty strategiczne dla swojego zespołu, podczas których wszyscy jego członkowie:

● formułują roczny, strategiczny cel dla zespołu
● odkrywają, jakie sposoby działania wspierają ich, a jakie blokują we wspólnym osiąganiu celów
● rozbijają roczny cel na inicjatywy i obszary oraz przypisują lidera do każdego z nich
● planują kwartalne rezultaty, jakie chcą osiągnąć oraz miesięczny plan działań do wykonania
● ustalają metody i terminy monitorowania postępów w realizacji planów

Prowadzić comiesięczne spotkania statusowe, podczas których zespół spotyka się, żeby

● sprawdzić postępy w realizacji poszczególnych inicjatyw i celów
● podzielić się wnioskami z osiągnięć i rozczarowań, wymienić najlepszymi praktykami i wnioskami na przyszłość
● zaplanować zadania na kolejny miesiąc dla poszczególnych osób, przybliżające zespół do realizacji rocznego celu strategicznego

Korzystać z platformy online pomagającej Tobie oraz całemu zespołowi monitorować postępy w realizacji inicjatyw i celów, a także przygotowywać się do comiesięcznych statusów

Szkolenie obejmuje 1 dzień zajęć grupowych (w tym przerwy kawowe i lunch) oraz 3 godziny indywidualnych konsultacji, z których możesz korzystać, wdrażając metodę SMART Manager w swojej organizacji.

Wahasz się, czy szkolenie otwarte SMART Manager to rozwiązanie dla Ciebie na teraz? Potrzebujesz dowiedzieć się więcej, żeby móc podjąć decyzję?

Śmiało, umów się z nami na bezpłatną konsultację!

Odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy, jak nasi klienci poradzili sobie z wyzwaniami podobnymi do tych, z którymi się teraz mierzysz