Edit Content

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Smart Management, ul. Syta 106D 02-987 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

Warsztaty i szkolenia

Zyskaj przewagę, rozwijając kluczowe kompetencje miękkie w swoim zespole dzięki profesjonalnym szkoleniom SMART Management.

Rozwój kompetencji miękkich ze SMART Management

SMART Management specjalizuje się w organizacji warsztatów i szkoleń miękkich, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania zespołami oraz rozwoju kompetencji interpersonalnych. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby sprostać specyficznym potrzebom Twojej organizacji, pomagając w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dynamicznym środowisku pracy.

Chcesz sprawdzić, jak możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie?

Dzięki pomocy SMART Management poprawiło się morale wśród członków zespołu DC LAB, którym zarządzam w Digital Care. Ludzie zaczęli bardziej doceniać swoje zadania i projekty. Usprawniliśmy codzienną współpracę pomiędzy zespołem a jego klientami wewnętrznymi oraz zarządem firmy. To zaowocowało jaśniejszymi priorytetami dla poszczególnych projektów, które realizujemy, a w konsekwencji radykalnie zwiększyło biznesową wartość wykonywanej pracy.

Tomasz Wilewski, dyrektor ds. innowacji Digital Care

Chcesz osiągnąć podobne rezultaty, jak nasi klienci?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci wyrażać swoje zdanie z pewnością siebie, jednocześnie szanując opinie innych.

Dowiesz się, jak udzielać i przyjmować konstruktywną informację zwrotną, co przyczynia się do ciągłego rozwoju osobistego i zespołowego.

Nasze szkolenia pomagają w tworzeniu harmonijnego środowiska pracy, sprzyjającego współpracy i redukcji konfliktów.

Nauczysz się technik planowania i organizacji, które zwiększą Twoją produktywność i efektywność w pracy.

Każdy warsztat prowadzony jest przez doświadczonych trenerów SMART Management i dostosowany do specyficznych wymagań Twojej organizacji.

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz praktyczne narzędzia do skutecznego zarządzania zespołem i własnego rozwoju.

Czy pragniesz wspierać rozwój osobisty swoich pracowników i zwiększyć efektywność zespołu?

Nasze szkolenia

Efektywna komunikacja

Podczas szkolenia z efektywnej komunikacji nauczysz się jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji, poznasz techniki aktywnego słuchania i udzielania feedbacku oraz strategie rozwiązywania konfliktów.

Asertywność w zarządzaniu

Szkolenie z asertywności w zarządzaniu obejmuje zasady asertywności oraz jej znaczenie w pracy, techniki wyrażania siebie i swoich potrzeb, a także skuteczne metody radzenia sobie z krytyką.

Feedback jako narzędzie rozwoju

Na tym szkoleniu na dowiesz się, jak formułować wartościową informację zwrotną, poznasz metody komunikowania się z zespołem i techniki budowania kultury otwartej komunikacji.

Prelekcjem otywacyjne

Oprócz warsztatów i szkoleń, oferujemy również prelekcje motywacyjne na imprezach firmowych. Jako doświadczeni mówcy motywacyjni, inspirujemy i angażujemy uczestników, pomagając im rozwijać kluczowe umiejętności w zakresie komunikacji, asertywności i udzielania feedbacku. Nasze prelekcje dostarczają praktycznych narzędzi i technik, które uczestnicy mogą natychmiast zastosować w swojej pracy, aby poprawić efektywność i współpracę w zespole.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i inwestowania w rozwój kompetencji miękkich, które są fundamentem sukcesu każdej organizacji.

Śmiało, umów się z nami na bezpłatną konsultację!

Odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy, jak nasi klienci poradzili sobie z wyzwaniami podobnymi do tych, z którymi się teraz mierzysz